Domácí jarní výzdoba

Jaro už je za dveřmi, proto je na čase, zbavit se zimní výzdoby a přivítat jaro. Už jste si promýšleli, jak si byt vyzdobíte toto jaro? Na jaře se začíná všechno probouzet. Proto jsou rozkvetlé barevné květiny dokonalým symbolem jara. Z květin to jsou nejčastěji petrklíče, sněženky, narcisy a tulipány. Vyzdobte si každou místnost v bytě. To vám dodá jarní energii, kterou potřebujete načerpat po dlouhém zimním období. Dnes vám ukážeme jak si vyrobit nějaké jarní dekorace, pro zkrášlení vašeho bytu.


Větev, kterou můžete použít v jakémkoliv ročním období

Zavěste si větev, o průměru přibližně 5 cm, tak aby byla vodorovně se stropem. Na tuto větev si následně můžete zavěsit ozdoby jakýchkoliv příležitostí. Například o Vánocích si zde můžete pověsit baňky a větvičky. Nyní s příchodem jara si zde zavěste vše, co vám jaro připomíná. To znamená, různé květinové dekorace, kuřátka nebo také velikonoční ozdoby. Na jaře by mělo být všechno barevné. Nejčastějšími barvami jsou zelená, žlutá, modrá a červená.

Jarní věnec

Ozdobit si také můžete své vchodové dveře. Všichni sousedé pak uvidí, že vy už jste jaro přivítali a popudí je to také k dalšímu jarnímu kroku. Na jarní věnec si kupte ozdoby, nejlépe v zelené a žluté barvě.

Decentní ozdoby do bytu

Nejkrásnější jarní ozdobou jsou tulipány. Proto si dejte tulipány do vázy a položte doprostřed stolu. Vytvořit si můžete jarní dekoraci z vázy. To znamená, že si do vázy vložíte výstelku, nejlépe žlutou, na kterou budete pokládat jarní dekorace. Další jarní ozdoba je řeřicha. Ta na jaře a také o Velikonocích nesmí chybět. Zasaďte si řeřichu do jarního květináče. Ten si můžete buď zakoupit v obchodě, nebo si jej můžete vytvořit sami. Například tím, že na obyčejný květináč namalujete kuřátko ve skořápce. Také vám postačí jednoduchá varianta, a to že si květináč nabarvíte nějakou jarní barvou. Například žlutou či zelenou.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..