Jak se učit anglický jazyk? Vyzkoušejte online kurzy

V profesním a osobním životě je anglický jazyk velice důležitý, přičemž na něj narazíte na webových stránkách, v oblíbených písničkách a filmech. Stejně tak potřebujete základní znalosti při cestování a na pracovních pohovorech. V následujících řádcích vám prozradíme, jak se učit cizí jazyk i v současné koronavirové situaci.

Podle statistik je právě angličtina druhým nejpoužívanějším jazykem na světě. Studentům dává šanci dostat se na zahraniční univerzity a pracovníkům pomáhá získat lepší místo i v kariérním růstu.

 

Jazykové kurzy jsou i online

Kvůli koronavirové pandemii jsou uzavřené školy a také se provádí kurzy angličtiny online. Nemusíte tedy nikam chodit, všechno se naučíte prostřednictvím internetových kurzů. Vybrat si můžete, jestli se má jednat o skupinovou, nebo individuální výuku. Skupinové kurzy jsou levnější, nicméně individuální vám poskytnou intenzivní výuku, a tím pádem se naučíte rychleji. Lektor se věnuje pouze vám a všechno vám důkladně vysvětlí.

 

Výuka jazyků prezenčně a online

Individuální výuka je velice oblíbená, protože je efektivní, naučíte se anglický jazyk snadno, rychle a bez problémů. Sami si stanovíte, kolik hodin měsíčně se chcete učit, jak často mají být jednotlivé kurzy a podobně.

 

Jazyková škola BRITANNIKA se vám přizpůsobí a lektor nastaví tempo tak, aby vám vyhovovalo po všech stránkách. Jestliže budete chodit do jazykové školy prezenčně, můžete se těšit na komfortní učebny, které jsou vybavené moderní technikou i knihovnou.

 

Proč se učit anglicky?

Důvodů je opravdu hned několik. Dorozumíte se v zahraničí, a to jak při cestování, tak i na služební cestě. Budete komunikovat anglicky přes e-maily, a proto dokážete vyřizovat e-maily se zahraničními obchodními partnery. V nabídce jsou jazykové kurzy online nejen angličtiny, ale také němčiny a ruštiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..