Mark Levinson je synonymum pro špičkové audiosystémy

Excentrický audiofil, jehož jméno se stalo synonymem pro špičkový zvuk, začal svou hudební kariéru jako kontrabasista jazzového pianisty Paula Bleyho. Mark Levinson v roce 1972 založil stejnojmennou značku, která si zakládá na vysoce kvalitních a výkonných audiosystémech. V následujících řádcích vám o společnosti prozradíme více informací.

Současná elektronika Mark Levinson patří k těm nejlepším ve své třídě, dokonce dané produkty najdete i v luxusních automobilech Lexus. Více informací najdete třeba na webové stránce https://www.avcenter.cz/mark-levinson.

Mark Levinson No. 5105

Exkluzivní design a působivý výkon. Přesně tak by se dal charakterizovat produkt Mark Levinson No. 5105. Gramofon dokáže dokonale odhalit složité nuance z původní nahrávky písně. Užijete si výbušnou dynamiku i špičkový zvukový obraz bez šumu.

Gramofon sestává z podstavce a talíře, přičemž kombinace těchto dvou prvků je výjimečná a stabilní. Stejně tak disponuje ramenem z ultralehké a rýhované trubky z uhlíkových vláken. Zařízení poskytuje vynikající reprodukci zvuku, má k dispozici přední panel ze skla a hliníku a bylo navrženo i vyrobeno ručně ve Spojených státech amerických. Kompletní specifikace jsou na webu https://www.avcenter.cz/mark-levinson.

Mark Levinson No. 5805

Integrovaný zesilovač naplní domov bohatými vlnami zvuku. Jedná se o perfektní zařízení, které je vysoce výkonné. Nadchne vás, že zvukový výkon nemá žádné zkreslení, a tak si při poslechu hudby budete připadat, jako byste byli přímo v nahrávacím studiu.

Design zapadne do jakéhokoliv interiéru, protože je nadčasový. Mark Levinson je špičkové provedení a výsledkem je bezkonkurenční zvuk. Podívejte se do nabídky pražského studia AVcenter.cz, kde porovnáte prémiové značky Chord Electronics, Accuphase a McIntosh.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..