Balte vaše zásilky levně a efektivně

Každý majitel e-shopu se snaží ušetřit, obzvláště v současné době. Většinou se však toto šetření týká obalů, ve kterých své zboží zasílá zákazníkům. Všichni asi známe polorozpadlé papírové krabice, ve kterých předtím bylo bůhvíco, nevzhledné smršťovací fólie, či pomačkané a natržené plastové obálky. Současný trend, ke kterému se přidává stále víc majitelů e-shopů, ovšem vystavuje nekvalitním obalům stopku. Pevné plastové obálky pro e-shopy ukazují, že obaly mohou být levné, kvalitní a vizuálně přitažlivé.

Plastové obálky pro e-shopy jsou kvalitní a bezpečné

Moderní plastové obálky vám umožní posílat své zboží v kvalitním obalu z recyklovaného LDPE, který je velice pevný a hned tak se neroztrhne. Obálka navíc může být opatřena celoplošným barevným potiskem vyjadřujícím vaši firemní identitu, díky kterému ji nikdo nepřehlédne.

Zajistěte svým zákazníkům diskrétnost

Pokud zasíláte zboží, které vyžaduje určitou diskrétnost, jsou plastové obálky tím pravým pro vás i vaše zákazníky. Jsou totiž opatřeny velmi pevnými lepicími proužky, které brání jejich otevření a opětovnému uzavření. Pokud se nějaký zvědavec pokusí do zásilky nahlédnout, bez roztržení obalu se mu to nepodaří. Soukromí vašich zákazníků tak zůstane ochráněno.

Ekologické LDPE obálky z recyklovaného polyetylenu

Pro mnoho současných zákazníků stojí v žebříčku hodnot ekologie výše než cena produktu. Tito zákazníci kladou velký důraz, aby zboží, které si kupují, včetně jeho obalu, mělo co nejmenší ekologickou stopu. Tito lidé proto ocení, že používáte ekologické LDPE obálky, které jsou vyrobeny z recyklovaného plastu. Ukažte svým zákazníkům, že stojíte na správné straně barikády a že pro vás ekologie znamená činy, nikoli jen prázdná gesta. Vyjádření jasného ekologického postoje je v současnosti nejlepší reklama.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..