Nevíte, kam na dovolenou? Zkuste Máchovo jezero!

Každý rok přemýšlíme nad tím, kam se v létě podívat. Užít si dovolenou můžete v Čechách stejně jako někde v zahraničí. Už jste někdy byli u Máchova jezera? Poetická krajina, turistická oblast a zároveň místo pro pro letní radovánky jako stvořené. Jako u každé dovolené je nutné vymyslet a zařídit vše potřebné – ubytování a doprava. Pokud máte vlastní auto, dopravu řešit nemusíte. Ubytování už je věc jiná. Vše je hlavně nutné objednat co nejdřív, aby byla volná místa. Duben je hraniční termín.

Dovolenou v Čechách si určitě užijete

Není nutné jezdit každý rok k moři, když je v Čechách tak krásně. Je tu spoustu krásných turisticky zajímavých míst, která vás mohou zaujmout. Zařizování takové dovolené je navíc mnohem jednodušší. Neřešíte očkování, letenky ani cestovní pojištění. Najdete vyhovující datum, zabalíte si tašku a můžete vyrazit. Hlavní je najít vhodné ubytování, které vám bude vyhovovat. Čistota a vzhled jsou v tomto ohledu klíčové. Stejně jako zázemí – koupelna a záchod. V okolí najdete krásou přírodu a nějaká ta restaurace se určitě také objeví.

Kde si zařídit ubytování?

Zkuste zadat do vyhledávače „Máchovo jezero Ubytování“. Nějaké výsledky určitě objevíte. Můžete bydlet v chatce v chatové osadě Elite. Tam si vytvoříte zázemí, a potom už budete prozkoumávat krajinu kolem. Jako turisty vás potěší nejen krásná příroda, ale řad dalších zajímavostí. A samotný kemp se bude líbit především vašim dětem. Zavolejte do osady a domluvte si termín vašeho příjezdu. V areálu najdete jídelnu s barem, dvě ohniště, různé houpačky, prolézačky a pískoviště. I vaši nejmenší tak budou mít o zábavu postaráno.

Vše na jednom místě

Záleží jen na vás, zda zvolíte dovolenou s plnou penzí nebo polopenzí. Jídelna s barem vám vyjde vstříc. Každá chatička má svou vlastní chladničku. Sociální zařízení je společné pro všechny v areálu. Nedaleko najdete také minigolf, trampolínu, šlapadla a loďky. Můžete si také objednat plavbu parníkem. Chatky máchovo jezero vám poskytnou nejlepší dovolenou v Čechách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..