Tlumiče hluku pro provozy i měření hluku na jednom místě – to je SAI ATIS

Řada provozů se potýká s vysokou hlučností. Obvykle jde o větší výrobní provozy, elektrárny, ale i telekomunikace. Zákon předepisuje nutnost vyhotovení akustické studie. Následně je v případě nadlimitního hluku zapotřebí instalovat potřebné tlumiče hluku. Na všechny tyto služby se specializuje firma SAI ATIS.

Změřte si hluk vašeho provozu

Každá firma má povinnost zajistit svůj provoz tak, aby zamezil nadlimitnímu šíření hluku do svého okolí. Nejde jen o stálé provozovny. Hluku musíte zamezit i v případě krátkodobých úprav zařízení, staveb apod. Základ pro zjištění vašeho stavu je vhodné měření hluku a vypracování akustické studie. Ta zhodnotí, jaký má hluk z vašeho provozu vliv na okolí. Firma SAI ATIS však neskončí jen předáním této studie. Navrhne pro vás i účinná protihluková opatření a zajistí jejich komplexní realizaci.

Tlumiče hluku pro všechny provozy

SAI ATIS se specializuje rovněž na dodávky tlumičů hluku, protihlukových krytů a protihlukových stěn. Současně nabízí protihlukové a akustické izolace, i protihlukové desky. V těchto oblastech poskytuje firma kvalifikovanou poradenskou činnost i dodávky těchto zařízení, včetně jejich montáže.

Tlumiče hluku a protihlukové kryty se navrhují vždy na míru konkrétního zákazníka. Protihlukové systémy pochází od prověřených českých a evropských dodavatelů těchto systémů. Firma navrhne řešení vždy na základě akustické studie. Vedle běžných tlumičů hluku je možné instalovat i rezonátorové tlumiče hluku, kulisové absorpční tlumiče hluku nebo tlumiče hluku páry.

Okamžité odhlučnění

Veškerá řešení nabízí okamžité řešení problémů s nadlimitním hlukem, které je navíc dlouhodobé, téměř bezúdržbové, a současně umí zohlednit finanční možnosti každého provozu. SAI ATIS poskytuje komplexní služby na klíč: od měření hluku až po samotnou realizaci odhlučnění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..