Zamluvte si hezčí a komfortnější bydlení – omítky i zateplení se plánují právě nyní

Chystáte se dodělávat vaši novostavbu? Nebo rekonstruovat? Právě nyní je čas ohlížet se po firmě na práce pro příští rok. Firma Luboše Horňáka se specializuje na omítky, strojní omítaní a zateplování budov v Českých Budějovicích a okolí.
 

Horňák nabízí kvalitní omítky

Firma Luboše Horňáka se již od roku 1990 specializuje na strojní omítaní. Pracuje s kvalitními omítkami CEMIX a provádí dvouvrstvé štukové omítky. Strojní jemná jádrová omítka se používá pro stropy a zdi v interiéru i v exteriéru. Je vhodnou podkladovou vrstvou pod finální štukové, šlechtěné a vodou ředitelné omítky.

Na tuto vrstvu se pak následně nanáší štuková omítka – venkovní nebo vnitřní. Pro vnější použití je určen vápenocementový štuk, pro vnitřní vápenný štuk.

Firma dále provádí vnější jádrové omítky Supertherm TO. Jde o tepelněizolační jádrové omítky, které lze nanášet na všechny druhy zdiva. Pro konečnou úprav fasád lze použít i silikonové rýhované omítky, které se však hodí i pro použití v interiéru.

Zateplování v Českých Budějovicích

Potřebujete zateplit dům? Firma Luboše Horňáka – to je doslova synonymum pro zateplování budov České Budějovice. Díky zateplení ušetříte na energiích a zvýšíte obytný komfort svého bydlení. Cena energií stále roste a rozhodně poroste dál. Zateplení je tedy nutné. Luboš Horňák zatepluje pomocí zateplovacích systémů CEMIX. Je to kompletně propracovaný systém, který vytvoří další vrstvu obvodového pláště domu. V zimě zabrání únikům tepla z interiéru, v létě naopak přehřívání interiéru.

Zateplovací práce vždy souvisí s novými omítkami. Obojí budete mít od značky CEMIX. Díky tomu jsou oba systémy, zateplovací i omítkový, naprosto kompatibilní a testované pro vzájemnou kombinaci.

Díky zateplení a nové omítce získáte nejen větší komfort bydlení a úsporu nákladů za energii, ale i hezčí bydlení. Práce firmy Luboše Horňáka je pečlivá a kvalitní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..