Koncové měrky pro délkové měření

Především ve strojírenství nacházejí uplatnění měřidla a kalibry. Pokud kladete důraz na přesnost a vysokou jakost, neobejdete se bez vhodných nástrojů, které vám pomohou s měřením a následnou kontrolou. Stejně tak jsou nenahraditelné koncové měrky, jejichž uplatnění je také široké, navíc se vám nabízí hned několik různých druhů.
 

Přemýšlíte, k čemu takové koncové měrky slouží? Jedná se o základ délkového měření, tedy pomocí nich změříte délku, nastavíte, zkontrolujete i kalibrujete měřicí přístroje a měřidla či přípravky. Koncové měrky se vyznačují vysokou přesností. Sehnat se dají buď samostatně, nebo v různých sadách, které vycházejí výhodněji.

Jaké koncové měrky existují?

Současný trh je rozmanitý a zakoupit si můžete koncové měrky ocelové, tvrdokovové a keramické. Pro jejich výrobu se tedy používá odlišný materiál, ovšem neliší se pouze materiálem, ale i vlastnostmi. Keramické měrky se třeba pyšní až desetkrát vyšší mechanickou odolností v porovnání s ocelovými.

Společnost Michovský – TOOLS s.r.o. má ve svém produktovém portfoliu základní koncové měrky podle DIN3650, které se ještě rozdělují do dvou tříd přesnosti. Velice oblíbené jsou sady – koncových měrek, jež bývají 31, 87 i 103dílné. Pokud potřebujete k měrkám z jakéhokoliv důvodu kalibrační list, není pro společnost problém ho zaslat z akreditované kanceláře.

Jak vypadají sady?

U všech sad z nabídky společnosti Michovský – TOOLS s.r.o. máte vždy uvedené podrobné informace i seznam všech měrek v setu. Jednotlivé koncové měrky disponují vlastním jednoznačným identifikačním číslem.

Michovský – TOOLS s.r.o. je odborník na kalibry a měřidla. Na tuzemském trhu působí dlouhá léta a poskytuje produkty v co nejvyšší kvalitě, a proto jsou zákazníci s výrobky společnosti nadmíru spokojení. Nastavuje příznivou cenovou politiku. Vyhoví vám i v případě specifických požadavků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..