Výroba zdravotně nezávadných krmiv pro drůbež v Tetčickém mlýně

Tetčický mlýn se specializuje na výrobu krmiv pro hospodářská zvířata. Naše společnost se zaměřuje především na výrobu krmných směsí pro hospodářská zvířata. Výroba krmiv pro hospodářská zvířata je pro nás prioritou, a proto dbáme na to, aby naše krmné směsi splňovaly všechny normy a předpisy týkající se kvality krmiv.

Krmné směsi pro drůbež

Námi vyrobené krmné směsi jsou pečlivě složené z kvalitních surovin, aby splňovaly všechny potřeby drůbeže. Díky našim dlouholetým zkušenostem a využití moderních technologií jsme schopni nabídnout krmné směsi s vysokou nutriční hodnotou.

Naše krmné směsi pro slepice jsou k dispozici ve formě granulí a jsou vhodné pro různé typy chovu, od malých rodinných farem až po velkochovy. Dbáme na to, aby naše krmné směsi splňovaly všechny normy a předpisy týkající se kvality krmiv. Vybírat můžete z široké nabídky krmných směsí pro různé druhy drůbeže.

Krmiva pro slepice, krůty nebo kachny

Konkrétně pro nosnice nabízíme směs N syp. a Ngr, obě jsou kompletní krmivo pro užitkové nosnice a je nutné zajistit nosnicím stálý přístup k pitné vodě. Pro brojlery nabízí tři krmiva: BR-1 pro výkrm kuřat do 3. týdne stáří, BR-2 pro výkrm brojlerů od 3 týdnů stáří a BR-3 pro výkrm kuřat od 3 týdnů stáří k ukončení výkrmu.

Pro kuřice nabízí krmivo K-1 pro odchov kuřat nosného typu 1. – 6. týden stáří a K-2 pro odchov kuřat nosného typu od 7. týdne stáří. Pro krůty je k dispozici krmná směs Krůta 2, jako kompletní krmivo pro výkrm krůt ve stáří 5. – 8. týdne. Krůta 3 je kompletní krmivo pro výkrm krůt od 9. týdne stáří. Krůta dokrm je kompletní krmivo pro dokončení výkrmu krůt.

VKCH-1 je kompletní krmivo pro výkrm kachňat do 21 dnů stáří a je nutné zajistit kachňatům dostatek nezávadné vody. VKCH-2 syp. a VKCH-2 gr. jsou kompletní krmiva pro výkrm kachňat od 22 dnů stáří. Nabízíme také kompletní krmivo pro dospělé křepelky, které je určeno pro dospělé jedince v zájmových chovech.

Jsme Tetčický mlýn s.r.o.

Potřebujete poradit s výběrem? Běžte na www.tetmlyn.cz, kde se dozvíte více informací nejen o krmných směsích pro vaši drůbež. Těšíme se na vaši návštěvu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..