Chraňte nabíjecí pouzdro praktickým krytem

Pokud chcete, aby nabíjecí pouzdro bezdrátových sluchátek AirPods bylo stále jako nové a lesklé, je nezbytné investovat do vhodného obalu. Současný trh nabízí nepřeberné množství variant, přičemž kryt má chránit před nárazy a poškrábáním.

Stejně jako každé příslušenství, tak i kryty pro AirPods by měly odpovídat vašemu vkusu. Zároveň by neměly ztrácet ani po funkční stránce. Velice oblíbené jsou silikonové varianty, ovšem existují i kožené, ba dokonce kovové alternativy, které jsou však dražší.

Silikonový voděodolný obal

Jakousi klasikou jsou bezpochyby silikonové obaly pro AirPods, a to hned z několika důvodů. Obaly jsou voděodolné, takže nabíjecí pouzdro se sluchátky je chráněno i v okamžiku, kdy vás zastihne nepříjemný liják. Dále vás nadchne rozmanitost barev, tudíž nemusíte zůstávat u nudné černé, ale pořídit si můžete i růžové, zelené, modré či červené provedení. Záleží především na vašem vkusu.

Kožený obal pro milovníky elegance

Pro sladění pouzdra pro AirPods s iPhonem a dalšími jablečnými produkty využijte kožený obal. S koženým krytem budete spokojení i na svém smartphonu. Ochranný kožený obal pro AirPods vypadá nadčasově a reprezentativně. Dávejte si však pozor na to, aby se vyráběl ze stoprocentní kůže, protože tím je zajištěna maximální kvalita.

Kryt pro AirPods s třpytivými kamínky

Lesklý kamínkový obal nadchne ženy, které si potrpí na třpytivých doplňcích. Obal je k dostání v několika odstínech – stříbrný, zlatý, černý i růžový. Vyrábí se z tvrdého plastu, a ten je pokrytý kamínky.

Jestliže hledáte internetový obchod, odkud si můžete objednat nejen kryty a obaly, ale třeba i jablečné produkty, navštivte AppleKing.cz. Budete spokojení s pestrostí nabídky, cenovou politikou i samotným přístupem e-shopu. V případě, že si nebudete vědět s něčím rady, stačí se obrátit na podporu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..