Další využití funkčního prádla

Nepatřím k cyklistům, kteří vyhledávají vysloveně zimní podmínky na jízdu na svém dvoukolovém oři. Ba přímo se jízdě na kole v zimě vyhýbám. Přestože mám koupeno zimní spodní oblečení na kolo, jak jsem psal nedávno. Některé části využívám při podzimních výletech, abych netrpěl chladem a zimou. No i tak moje zimní prádlo v zimě nezahálí.


Chladu jsem si na kole užil dost před dvěma lety na cyklodovolenke v České Kanadě. Vysloveně mráz nebyl, ale i patnáct stupňů teploty uprostřed léta dokáže člověka trochu „rozhodit“. Mnohem raději jezdím na kole v slunečném počasí. No ale takové léto si prý v České Kanadě roky nepamatují, a pokud jsem nechtěl dovolenou ukončit nebo prosedět na penzionu, dokoupili jsme si oblečení.

Koupili jsme si ale s přítelkyní letos i zahradu. A kompletně ji předěláváme. Takže práce je tam dost a ani zima v zahradě nás nemůže zastavit. Zejména když máme nakoupeno teplé prádlo, které leží ve skříni. Takže když o víkendu jdeme do zahrady, oblečeme si zimní cyklistickou výbavu pod montérky a teplý kabát, doplníme to lyžařskými funkčními ponožkami a zvládáme chlad a mráz v zahradě jako kdyby se nechumelilo.

A i když občas „zabereme“ a zpotíme se, funkční prádlo odvede pot od těla, nic nás nestudí a nehrozí onemocnění. A o co víc práce první rok v zahradě stihneme udělat teď, o to více času nám zůstane příští léto na výlety na kole.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..