Dětem pro radost

farmaDěti se zájmem pozorují dospělé a napodobují je. A úplně nejradši používají stejné věci jako dospělí. Holčičky vaří ve velkých hrncích svých maminek, páni kluci točí volantem auta nebo se snaží udržet kleště či vrtačku svých otců. Nemotornost takového napodobování může být zábavná, jde však o předávání tradic i zkušeností.

Nechat však své děti hrát si s předměty dospělých v sobě skrývá některá úskalí. Na jedné straně poškození hrnců nebo nářadí a na druhé straně možná zranění dětí nepřiměřeně velkými věcmi. Právě proto se vyrábějí hračky pro chytré děti, aby si mohli hrát a nezlobit rodiče. Už od nejútlejšího věku podporují představivost a zručnost dětí. Spojování dílů díky magnetu je jednoduché a kvalitní plast je bezpečný i pro malé děti.

Malí kluci tíhnou k velkým autům, tak proč jim je nedopřát. Samozřejmě se zmenšenými modely Bruder německé výroby, které nadchnou nejen kluky. Právě u nich hrozí naplnění pointy vousatého vtipu o tom, že jsou určeny pro malé děti, ale rádi si s nimi hrají i tatínkové. Dokonalé makety stavebních a pracovních strojů a náklaďáků přimějí otce, aby si hrál s autíčkem, tedy se svým synem 😉 Rozmanitost předloh vám umožní vybudovat si doma malé modelové staveniště nebo farmu a přiblížit tak svým potomkům, čím se zabýváte v době, kdy nejste s nimi.

kuchyne

Ale nejen autíčka jsou středem dětského světa. Pro svůj všestranný rozvoj v mladém věku i zábavu na celé dny potřebují naše děti různé podněty a pestré pomůcky. Takovými jsou hračky a hry na Skluzavky.cz, například plastové ale i klasické dřevěné stavebnice, počítadla nebo puzzle, různé domečky a kočárky pro panenky i panenky samotné v různých velikostech. Každé dítě je jiné a je na nás, rodičích, abychom zjistili, co je baví nejvíce, k čemu tíhnou a co je bude zajímat i později.

Kvalitní hračky pomáhají dětem poznávat svět dospělých. Pomozte jim v jejich hře i poznání tím nejlepším.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..