Herní repasované notebooky seženete za slušné ceny

Mnoho malých kluků, ale i větších mužů touží po skutečném herním počítači. Bohužel, taková herní sestava je docela drahá záležitost, často se šplhá až ke čtyřiceti či padesáti tisícům. Nicméně pokud si vaše dítko napsalo Ježíškovi o herní počítač, nemusíte hned přemýšlet, kam si půjdete vzít půjčku.

Vhodnou volbou, pokud sháníte výkonný počítač, ale nechcete za něj dát tři své výplaty, je repasované herní PC nebo repasovaný notebook.

Co znamená repasovaný notebook či počítač?

Jako repasované bývají označovány takové počítače a notebooky, které už byly nějakou dobu používané, poté prošly kompletním servisem a následně se znovu navrátily do provozu. Nebojte, nejsou to notebooky, jež by byly používány deset let. Dost často se jako repasovaná technika prodává například kancelářská technika z větších firem. Některé firmy obměňují počítače pravidelně například po třech či pěti letech, i když jsou plně funkční a do toho, než budou zastaralé, jim ještě hodně schází. Vy si tak celkem levně můžete přijít na velmi slušný počítač.

O kolik levnější jsou repasované notebooky?

O dost. Samozřejmě musíte brát v úvahu, že to jsou třeba tři nebo pět let staré modely, takže mají své mouchy, nicméně jako herní repasované notebooky se prodávají pouze stroje, které mají i na dnešní dobu slušný výkon.

Například Dell Precision M4500 s Intel Core i7, 4 GB RAM a 320 GB HDD koupíte za pět tisíc korun. Lenovo ThinkPad W540 s Intel Core I7, 16 GB RAM a 256 GB SSD pořídíte za necelých třináct tisíc korun. U nových strojů by ceny byly minimálně dvojnásobné.

Na repasované zboží přitom máte záruku v délce 12 měsíců. Na notebooku není nijak poznat, že byl používán, před opětovným prodejem je uveden do skutečně perfektního stavu. Teď už tedy nezbývá než vám poradit kde nakupovat. Repasované notebooky různých značek seženete na Malicomputer.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..