Inspirace na dárek

mug Dárek má být osobní. Obdarovaný musí vědět, že dar vystihuje pocity a vztah dárce a současně by mu měl být srdci milý. Dárek by se měl lišit od běžných drobností, které se dají koupit na každém rohu, v každém dárkovém obchodě. Pokud chcete, aby si vás obdarovaný pamatoval a nezapomněl ani na příležitost, při které jste mu váš dárek předali, nestačí koupit nějakou drobnost v prodejně. Váš dárek by měl být personifikovaný.


Rádi spolu s partnerem nebo přáteli trávíte čas při rozhovoru nad šálkem dobrého čaje? Není nic jednoduššího, než darovat hrnečky s fotkou. Pravda, vybrat vhodný obrázek již může trochu trvat, ale pokud máte společné zážitky a fotografie z výletů, určitě se něco ve vašem mobilu nebo digitálním archivu najde.

Rozšířeným darem je i fotoobraz. Proč milou vzpomínku skrývat se šálkem v dlani, kdy může být všem na očích a připomínat onu chvíli. Připomínat skvělý trek nebo vydařenou dovolenou bude i autentické tričko s potiskem, které si oslavenec určitě zamiluje. A emoce a partu, se kterou krásné chvíle zažil, bude takové tričko připomínat vždy a každému, když si ho oblékne.

hrnek

Ale nejen připomínky chvil minulých jsou oblíbené trička s nápisy a citáty. Kromě motivační funkce vystihují i ​​charakter jeho nositele. A jako veřejný slib mohou dávat najevo cíle a touhy toho, kdo takové trička s nápisy rád nosí. Tričkem se skvělým sloganem můžete někomu pomoci dosáhnout jeho cíle, i když sám má možná pocit, že dosáhnout ho je těžké.

Technologie potisku hrnků a výroby fotoobrazů se dají využít i hodnotněji, než jen na výrobu statické dekorace do bytu nebo kanceláře. Když znáte duši oslavence a správně využijete dostupné možnosti moderní techniky, vytvoříte dárek, který bude osobitý nejen pro vás, jako dárce, ale i pro obdarovanou osobu. Takové jsou dárky od srdce.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..