Hledáte ideální dárek? Řešením je foto obraz na plátně

Vybírání vhodného dárku k narozeninám, k vánocům či k jiné příležitosti sebou často přináší spoustu starostí. Co dát člověku, kterého si vážíte a máte jej rádi, ale všechno co potřebuje již má? Ideální dárek nemusí být drahý, důležité je, aby byl co nejvíce osobní a pokud možno originální.
 


Všechny tyto podmínky splňuje na výbornou obraz na plátně – nikoli však namalovaný skutečným malířem, ale vytištěný na plátno z fotografie. Vzhledem si s malovaným obrazem nijak nezadá, a v závislosti na použité fotografii může vyjadřovat silnou emoci, která ukáže, jak moc máte obdarovaného rádi a jak moc si jej vážíte. Svým rodičům či prarodičům můžete nechat vytvořit foto obrazy z fotografií dětí, vnoučat či jejich životních milníků, vašim přátelům zase z fotografií, které jim připomenou vaše společné zážitky.


 

Co dělá z foto obrazu na plátně ideální dárek?

 

Foto obraz na plátně není jen obyčejná reprodukce či plakát. Tisk na plátno probíhá v moderních velkoformátových tiskárnách, které za použití mnoha barevných inkoustů dokážou vytisknout na kvalitní bílé bavlněné plátno do nejmenších detailů přesnou kopii vaší fotografie. Na rozdíl od například plakátu či velkoformátové fotografie tištěné na papíře, má tisk na plátno mnohé výhody. Jednou z hlavních je samotné plátno, které svou texturou dodá obrazu vzhled dokonalého uměleckého díla a navíc zabrání nežádoucím odleskům. Obraz si tak budete moci bez problémů prohlížet z jakéhokoli úhlu.

 

K tisku se používají speciální odolné pigmenty, které zajistí obrazu barevnou stálost i po mnoha desítkách let. Po vytištění je plátno napnuto na speciální, dřevěný rám, který zajistí jeho optimální tvar. Darujte letos něco zvláštního – obraz na plátně, který bude obdarovanému připomínat jeho šťastné životní okamžiky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..