Jak a kde prodávat své handmade výrobky

Máte sen o tom, že začnete vyrábět výrobky, které se stanou populární po celé České republice? Jde prozatím jen o sen? Ten se může proměnit v realitu. Důležité je ale začít. Jedině tak své handmade výrobky začnete skutečně prodávat prostřednictvím internetových portálů. Poradíme vám, jak a kde je možné právě domácí výrobky prodávat. Uvidíte, že variant je několik. Kromě toho zjistíte, že jste se doposud obávali prodeje svých výrobku zcela zbytečně. Pokud danou věc nezačnete dělat, pak nikdy nezjistíte, zda dává smysl či nikoliv. Pojďme se na to společně podívat.


Prodávejte své výrobky

S největší pravděpodobností s námi budete souhlasit, že mnoho lidí si během začátků neuvědomuje, kde se mohou pomocí domácích výrobků dostat. Jinými slovy to velké množství lidí považuje za svůj koníček. Teprve po uplynutí určité doby až člověk zjistí, že se tím může i živit nebo si alespoň přivydělat nějakou tu korunu navíc. To už bude záviset na každém jednotlivém člověku, jestli jeho výrobky budou dostatečně kvalitní. Vyrobit se dá dnes prakticky cokoliv. Člověk jen musí chtít. Zároveň je potřeba se vzdělávat. Při zahájení přivýdělku nebo obživy jde mimo jiné i o podnikání.

Kde zboží prodávat?

Je dobré začít s internetovým portálem. Člověk nemusí pracovat na svých internetových stránkách. U handmade výrobků má daná osoba tu výhodu, že s prodejem je možné začít na tržišti Fler. Internetový portál Fler je místem, kde člověk prodává své výrobky. Portál funguje již několik let a během své existence se na stránky registrovalo velké množství výrobců. Registrace a vedení účtu je zcela zdarma. Jakmile svůj účet založíte a nastavíte, můžete začít se samotným prodejem.

Aukro

Dalším skvělým internetovým portálem je i Aukro. I to slouží pro lidi, kteří si svépomocí vyrábí produkty doma. Je potřeba si vždy ale přečíst pravidla daného portálu. Převážně informace o tom, za jakých podmínek člověk s nimi může navázat spolupráci. Jedině tak dojde k úspěšnému cíli. Konec konců prodávat člověk může i skrz bazos.cz nebo sbazar.cz. Je dobré se ovšem zaměřit na portály, jež jsou k tomu určeny.

Jak dále prodávat?

Dobré je také kombinovat prodej pomocí svých internetových stránek. Zkrátka si vytvoříte jednoduchý internetový obchod a následně už jej provozujete za účelem výdělku. Tady je potřeba ale počítat s tím, že vás tvorba internetových stránek bude stát nějakou tu korunu. Následná propagace už bude záviset na vás. Prodávat se dá pomocí Facebookových skupin nebo placené reklamy. To rovněž bude záviset na tom, jak se vám s prodeji daří na výše uvedených portálech. Podle toho je možné využít strategii.

Na závěr

Jen si hlídejte množství objednávek a nic nepřehánějte. Vždy vezměte tolik objednávek, na kolik se cítíte. V opačném případě prodávejte jen hotové zboží. Snadno se člověk může dostat do situace, kdy nebude stíhat vyrábět další a další produkty.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..