Jak vytvořit správnou vánoční výzdobu

Nečekejte na žádné speciální a vysoce složité návody. Řiďte se intuicí, vlastní fantazií a vkusem. Stačí například nakrájet jablka, citron nebo pomeranč, nechat kolečka pěkně uschnout a pověsit si je s oříšky. Použijte větvičky, jablka, ořechy, kaštany, šípky, jeřabiny, různé plody a koření. Zkombinujte je upečeným cukrovím a perníčky, doplňte je badyánem a celou skořicí. Výzdoba vytvořená vlastními rukami vás potěší nejvíce. Vánoční dekorace dělají vánoční atmosféru. LED vánoční osvětlení k výzdobě neodmyslitelně patří. Nechte rozvinout své nápady na vánoční dekorace. Vánoční osvětlení dozdobí vánoční výzdobu. Podpořit jej vhodným osvětlením dokážete i vy. K dispozici je nepřeberné množství různých vánočních světýlek.

Inspirace pro vánoční výzdobu

Vybírejte si LED osvětlení kvůli jeho nízké spotřebě, a dávejte při tom hlavně pozor, jestli je výrobek určený pro vnitřní nebo venkovní použití. Veškeré osvětlení určené na venek v klidu můžete použít i uvnitř, naopak to ale bohužel neplatí. Vhodná forma inspirace pro vánoční výzdobu se vždy najde. Ať už stříháte do vázy Barborky v podobě větviček, nebo pečete nejméně 12 druhů vánočního cukroví, nenechte si vánoční svátky ničím zkazit. LED vánoční osvětlení si můžete objednat v různých druzích, barvách i tvarech. Je třeba si rozmyslet, kam chcete tyto světýlka použít. Jestliže na produktech není stupeň krytí, určitě tam bude informace o použití v označení venkovní nebo vnitřní.

dárek

LED vánoční osvětlení venkovní

Pokud nevíte, zda potřebujete LED vánoční osvětlení venkovní či vnitřní, rozmyslete si, kam jej budete používat. Vánoční světýlka určená pro venkovní nebo vnitřní použití obsahují podrobný popis produktu. U každého je uvedena IP třída neboli jeho stupeň krytí. U osvětlení najdete jen 2 IP třídy a to IP20 a IP44. Označení IP 20 je osvětlení vyrobené pouze pro vnitřní použití. Číslice 2 v tomto případě znamená ochranu jen před dotykem ruky a před vniknutím malých předmětů. Naopak označení IP 44 je u výrobků určených pro použití i venku. První číslice 4 označuje ochranu před nebezpečným dotykem drátu a druhá číslice 4 označuje ochranu proti stříkající vodě ze všech možných úhlů. Klasickým zástupcem osvětlení pro venkovní použití jsou právě LED hadice a kabely určené k ozdobení plotů, pergol i střech rodinných domků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..