Rozlučte se s nepraktickou koupelnou, je čas na koupelnové skříňky

Chvilku odpočinku po náročném dni si určitě zaslouží každý z nás. Co třeba taková uvolňující koupel ve vaně plné pěny? Skvělý relax a člověk může myslet jen na sebe. Užíváte si, nic vás netrápí a v tom se vám podaří jedním neopatrným pohybem způsobit dominový efekt a poshazovat veškeré kosmetické přípravky položené na vaně. A pohodová chvilka je v háji. Inu, možná je čas, aby se vaše koupelna seznámila s praktičností.

Pohodová i praktická koupelna

Koupelna jako oáza klidu je jistě vhodným místem pro relaxaci. Pokud ale zapomenete na nutnost jejího praktického využití v podobě ranních rituálů a hygienických procedur, může se velmi rychle proměnit v chrám zkázy, kde odevšad trčí vatové tampónky i toaletní papír a ze stěn přímo tečou veškeré šampóny a mýdla světa. Zkuste proto ve své koupelně najít efektivní kompromis. Budete zde moct v klidu relaxovat a zároveň vás neohrozí padající čisticí prostředek.

Spásou pro vaši nepříliš organizovanou koupelnu se může stát velice jednoduchý, zato praktický koupelnový nábytek. Nemusíte se strachovat, kompletní vybombardování koupelny samozřejmě není nutné. Koupelnové skříňky jsou totiž poměrně flexibilní, a tak je vměstnáte i do menších koupelen zoufale volajících po úložném prostoru. Stačí si vybrat rozměry, vzhled, případně speciální dvířka a už jen ukládáte.

Elegantní i užitečné řešení

Všechno potřebné po ruce vám pomůže zajistit i koupelnová skříňka pod umyvadlo. Zásoby zubních past či ručníků tak budete mít stále na dosah, a přitom elegantně schované. Ne, že by někdo z nás v koupelně očekával významné návštěvy, ale i tak je příjemnější, když z každého rohu nečouhají různé drobnosti. Nechcete-li na odiv vystavovat své špinavé prádlo, jeho kamufláž skvěle zajistí vysoká koupelnová skříňka. Vejde se do ní totiž celý prádelní koš. Nebo si rovnou pořiďte tu, která ho má zabudovaný.

Proměna koupelny v praktickou místnost nemusí nutně obnášet kladivo ani bolestivou ztrátu na vašem účtu. Poohlédněte se po pár koupelnových skříňkách. Zajistí dostatek místa a padající kosmetika už nebude mít šanci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..