Párty stany do zahrady

Pokud pořádáte pravidelné nebo sporadické akce na zahradě, máte na výběr ze dvou možností, jak se postarat o pohodlí svých hostů, přátel a příbuzných. Pomineme-li tu základní volbu, že je necháte sedět na dekách pod holým nebem nebo pod stromem. Můžete postavit altánek nebo zastřešit terasu pergolou ze dřeva. Anebo si pořídíte některý z typů zahradních párty stanů. Každá volba má své klady.

Pěkný dřevěný altán rozhodně stojí za úvahu, ale když pomineme jeho celkovou cenu a náročnost údržby dřeva, tak jak jej jednou postavíte, už nemáte možnost změnit jeho polohu. Dispozice zahrady je tím jednou daná a i počet lidí, kteří se do něj pohodlně vejdou.

Zahradní altánky přenosné

Zahradní altánek s možností volby jeho umístění vám dovolí pokaždé zvolit optimální místo. Jiné pro partu lidí s malými dětmi, jiné pro setkání klubu šachistů. Pro jeho instalaci není potřeba stavebních úprav ani zabetonování části zahrady. Celý rok ji můžete bez omezení užívat, sekat trávu nebo hrát na trávníku fotbal. A když se přiblíží termín oslavy nebo posezení s přáteli, postavíte zahradní altánek a můžete se začít bavit.

Párty stan i pro hobby

Výhodou zahradního párty stanu není jenem to, že si vyberete aktuálně nejvhodnější místo v zahradě a po oslavě ho zase složíte a odložíte v kůlně nebo sklepě. Jeho skladnost a přenosnost oceníte i při svém hobby. Ať už jezdíte s dětmi na cyklokrosové závody nebo na modelářské akce, zahradní párty stany tam mají všechny týmy. Poskytují zázemí, stín i ochranu před deštěm a větrem.

Zahradní stany využijete nejen na své zahradě. Vezměte si je na dovolenou, využijte je při svém hobby, spolu se sousedy dokážete postavit „zahradní městečko“ když organizujete velkou akci. A při nepřízni počasí nemusí stát venku. Vše složíte a bezpečné uskladníte, aby bylo připraveno, kdykoliv budete zahradní párty stan opět potřebovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..