Nůžkové zahradní párty stany pro firmy

stany

V téměř každé společnosti čas od času nastane situace, kdy je třeba uspořádat nějakou venkovní akci – ať už se jedná o firemní večírek, předváděcí akci, sportovní utkání pro zákazníky nebo jen netradiční poradu. Tyto události pod širým nebem jsou sice oblíbené, ale zároveň poněkud náročnější na organizaci. Nepřítelem č. 1 je zde zejména počasí. Jak zajistit, aby vše proběhlo hladce a k naprosté spokojenosti všech účastníků?

Využijte výhod nůžkových párty stanů

Řešením je skládané zahradní stany, a to především jeho nejpoužívanější varianta, kterou je párty stan nůžkový. Ten získal jméno podle své speciální konstrukce ve tvaru nůžek, díky kterým je postavený rychlostí blesku a stejně rychle i složený. O jednoduchosti rozložení nůžkového zahradního altánu se můžete přesvědčit i v tomto videu: https://youtu.be/t44TRrg-5R8.

výhod nůžkových párty stanů při Vašem podnikání? Kromě jejich oceňované funkce přístřešků proti nepřízni počasí během zmíněných firemních večírků pro zaměstnance i pro obchodní partnery jsou nůžkové stany velice vhodné jako výstavní stánek na veletrzích a dalších prezentacích Vašich výrobků a služeb. Klíčem k úspěchu je zde především volba vhodné velikosti nůžkového stanu. Některým firmám bude stačit malý stan o rozměrech 3×3 m, další využijí spíše rozměry 3×6 m nebo dokonce stan o půdorysu 3×9 m.

stan

Velmi oblíbené jsou párty stany i u provozovatelů hotelů, restaurací a barů, kdy lze stan umístit před vchod jako chráněný vstup do objektu, umístit do něj denní nabídku či jídelní lístek, nebo dokonce několik stolů a židlí. Nůžkové párty stany mohou dobře posloužit i jako dočasné mobilní skladiště materiálu nebo dokonce jako přístřešek pro auta, motorky či kola. Fantazii se tedy meze nekladou a Vy jistě vymyslíte další způsoby využití nůžkového párty stanu.

Celoroční využití zahradních párty stanů

Využití nůžkového zahradního párty stanu se zdaleka neomezuje jen na letní období. Pokud prostorné párty stany uzavřete ze všech jejich stran bočnicemi a zajistíte jejich vytápění přímotopem nebo jinými topnými tělesy, vytvoříte v něm natolik příjemné klima, že pro Vás nebude žádný problém uspořádat párty přímo na sjezdovce na horách.

Na jednorázovou akci si samozřejmě můžete nůžkový párty stan i zapůjčit, ale jestliže pořádáte venkovní akce častěji, rozhodně využijte výhodných nabídek prověřených dodavatelů párty stanů nebo jejich sezónních výprodejů, při nichž máte možnost zakoupení párty stanu nebo altánu na zahradu za velice výhodné ceny. Sami uvidíte, že se Vám investice do nůžkových párty stanů vyplatí!


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..