Po dlouhé době na rande

zena Nedávno mi volal můj blízký příbuzný a obrátil se ke mně o radu. Je to už dost dávno, co se rozešel se svou ženou a nyní ho čeká těžká zkouška. Rande se sympatickou mladou ženou. A protože se neuvidí poprvé, dá se předpokládat, jak bude večer pokračovat po návštěvě příjemné restaurace. Starosti mu dělá ten dlouhý čas, který uplynul od jeho poslední aktivity takového typu.


Chlap totiž pracuje, hodně a tvrdě. Takže se nemohu divit, že se cítí unavený a občas i vystresovaný. A stres zvyšuje i blížící se setkání s novou láskou. Ptal jsem se ho, jestli má nějaký skutečný zdravotní problém a byl u lékaře, nebo jen obavy ze selhání. Franta mi odvětil, že nepociťuje zdravotní potíže, u lékaře nebyl a rozhodně nehodlá ho navštěvovat s tím, že by chtěl modrou nebo jinou pilulku na dobré postavení. Proto se raději obrátil na mě, protože ví, že jsem sečtělý a po internetu brouzdám každou chvíli. Jářku zda mu neporadím

Stres a únava mohou ovlivnit nejen zdravotní stav, ale i celkovou sexuální schopnost a výkonnost muže. Porucha erekce mívá fyziologické příčiny, kdy opravdu je nutno navštívit lékaře, ale jsou případy, kdy se jedná pouze o drobný problémek a často je způsoben právě propracovaností ve snaze zabezpečit sebe i svou rodinu či vyhovět partnerce v její nárocích. Strach ze selhání v posteli je jen poslední kapkou v tomto moři příčin.

manzelskapostel

Co poradit dobrému kámošovi na zlepšení erekce, který nechce jít k lékaři? Léky na předpis při nesprávném užití jsou schopny „vyrobit“ skutečný zdravotní problém. Naštěstí jsou tu i přípravky na přírodní bázi, výživové doplňky. Obsahují extrakty z bylin, kombinace vitaminu E a aminokyselin a dokáží pomoci i mužům ve starším věku. Ty se prodávají v různých verzích. Frantovi nyní pomůže ten na rychlé zlepšení erekce, stačí jej užít hodinu před očekávanou situací. Účinkuje jednorázově, ale zato okamžitě.

K dispozici je i provedení pro případ, že by se první milostné měsíce potřeboval posílit i na delší dobu a oba by měli zájem o oddálení konce milostného aktu. No pokud se dlouhotrvající vysoké pracovní nasazení na Frantovi podepsalo důrazněji, bude lepší začít užívat takový, který celkově zlepší stav a vitalitu organismus a zlepšení erekce je jeho součástí. Užívá se jednou denně, nejlépe večer před spaním a je vhodný nejen pro unavené, ale i starší muže.

styrinohyvposteli

Je fakt, že je zbytečné utíkat s každou maličkostí za doktorem, když existují staletími ověřené bylinné přípravky, k dostání i bez receptu. Frantu jsem ještě poprosil, aby mi za pár dní opět zavolal. Podrobnosti jejich společné večeře mě nezajímají, jen jeho názor na ten přípravek. Co když mi opět někdo zavolá, abych mu poradil v jeho choulostivé situaci? Chci vědět, že to mohu doporučit i jemu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..