Řeka Sázava, to je skvost mezi sjízdnými řekami v ČR

Řeka Sázava je klenotem mezi splavnými řekami v České republice. Tato řeka je právem oblíbeným cílem pro rybaření a kanoistiku. Řeka Sázava je také významným zdrojem vody. Zároveň je tato řeka významnou součástí přírodního dědictví České republiky. Chcete ji poznat opravdu dobře a vychutnat si každé její zákoutí? Pak si půjčte vodácké vybavení a vyrazte za dobrodružstvím.

Jak jinak než s vybavením z půjčovny

Půjčte si loď a veškeré vybavení v nejlepší půjčovně lodí na Sázavě, která má vše, co potřebujete pro pohodlnou a bezpečnou cestu? Získáte nejen lodě, ale také rady ohledně zajímavých míst, která můžete po cestě navštívit. S tipy, kde se zastavit na piknik nebo na nocleh, si výlet na vodě užijete mnohem lépe. A nebudete muset předem zdlouhavě studovat zajímavá místa na trase. Půjčení lodi a veškerého vodáckého vybavení tak šetří nejen peníze, ale i čas. Navíc budete mít v zádech zkušené profesionály, na které se můžete v případě potíží kdykoliv obrátit. Nenechají vás ve štychu.

Kam se vydat na Sázavě?

Každý, kdo vyráží poprvé na řeku Sázavu, je lačný po tipech na výlety v jejím okolí, ale i na vodácké trasy, které odpovídají míře jeho zkušeností. Na Sázavě můžete absolvovat vícedenní vodácké výlety ze Světlé nad Sázavou do Pikovic, ale i jednodenní výlety z Týnce do Pikovic a dvoudenní výlety ze Zlenic nebo Čerčan do Pikovic a okolí Kácova. V případě nepříznivého vodního stavu je dobré, pokud můžete operativně změnit místo vyplutí a převézt lodě na jiný splavný úsek Sázavy, případně lodě převézt na úplně jinou řeku. Nechcete hledat aktuálně sjízdné řeky? Spolehněte se na zkušené zaměstnance půjčovny lodí a zároveň letité vodáky a nechte si poradit. Ušetříte čas i peníze.

Doprava je důležitá

Nevěřili byste, jak moc vám přidá na pohodě, pokud víte, že z místa, kam doplujete po řece, máte možnost se dostat po souši. A doprava tam na vás bude v den doplutí čekat. Ano, i takovýto servis je schopna vám poskytnout půjčovna lodí Sázava. Vaše lodě přepraví po celé délce Sázavy od Světlé přes Stvořidla, Ledeč, Horku, Zruč, Kácov, Český Šternberk, Sázavu, Zlenice, Čerčany až do Týnce a Pikovic nebo Davle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..