ZAHOTOVÉ nabízí výkup aut po celé ČR

Máte doma nějaké nepojízdné auto? Stavební stroj, který vám jen zabírá místo na zahradě? Případně jste si prostě koupili nové auto a nechce se vám zdlouhavě řešit prodej toho starého? Společnost ZAHOTOVÉ od vás tohle všechno vykoupí. Pro vozidlo si přijede, ať už bydlíte kdekoliv v ČR.

Vykupují veškeré typy, modely a značky osobních, stavebních a užitkových vozidel. Zajímají je nepojízdné vraky stejně jako veterány, nevadí ani to, že má vozidlo propadlou STK. Koupí od vás prostě všechno a peníze vám dají rovnou na ruku.

Prodejte vůz rychle a získejte peníze na ruku

Na ZAHOTOVE se obracejí lidé, kteří potřebují prodat nepojízdný vrak, jejž by už nikde jinde neudali, ale i ti, co se chtějí zbavit svého starého auta. Postup prodeje je totiž velmi jednoduchý a rychlý. V prvé řadě vyplníte webový formulář, kde uvedete informace o voze a nejlépe přidáte i fotky. Podle toho vám společnost navrhne výkupní cenu. Budete-li s ní spokojení, pro vůz si přijedou kamkoliv po republice. Nabízí výkup aut Plzeň stejně jako výkup v Brně, Praze, Ostravě, dojedou za vámi klidně i na malou vesnici. Poradí si i s nepojízdnými vozy, odváží je na vlastní náklady.

Podle čeho je stanovena cena?

Cena se určuje podle mnoha faktorů. Vliv má počet najetých km, původ vozu, výbava, předchozí nehody. Roli hraje i zelená karta, servisní knížka nebo vlastnictví všech klíčů od vozu.

Jestli vás zajímá, kolik byste dostali za váš vůz, není nic jednoduššího než vyplnit formulář. Jde o nezávaznou poptávku, když za takovou cenu nebudete chtít auto prodat, nemusíte.

K výkupu nepotřebujete nic speciálního

Jak se na výkup připravit? Připravovat se vůbec nemusíte. Společnost ZAHOTOVÉ se s vámi nejdříve dohodne, kdy k vám někoho pošle. Například pro výkup aut v Liberci garantují příjezd do 24 hodin. Vše ale záleží na domluvě.

Technik po příjezdu zkontroluje vozidlo a stanoví konečnou cenu. Může se mírně lišit dle toho, jak dobře se vám auto podaří popsat ve webovém formuláři. Vy budete potřebovat velký a malý technický průkaz a občanku. Stroj by měl mít všechna 4 kola, aby s ním šlo manipulovat, jestliže chcete sami provést změnu vlastník, potřebujete evidenční kontrolu. Nutná je i plná moc s úředně ověřeným podpisem, nicméně ta se dá dodat poštou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..