Využijte na podzim prázdných tělocvičen. Vánoce budou za odměnu

Většina z nás se odhodlá k pravidelnému cvičení každý rok po Vánocích. Díky tomu praskají v lednu tělocvičny a posilovny ve švech. Většina z těch, kteří si ale dali jako každý rok předsevzetí začít konečně cvičit, s prvními únorovými dny skončí. Nadšení vyprchá a vše překryje šeď obyčejných dnů, ve kterých se už těšíme na jaro a možnost vypadnout do krásného počasí z kancelářských budov a přetopených domovů.

Na podzim si sport užijete

Samozřejmě se vždy najde několik zarytých sportovců a fitness nadšenců, kteří nadále pravidelně navštěvují posilovnu, ale obecně je ve fitku na podzim mnohem méně lidí. To znamená, že se nebudete muset přetahovat o stroje ani se mačkat v přeplněných šatnách. Trenéři navíc budou mít více času věnovat se vám individuálně. Pokud se tedy chcete po letním odpočinku dostat zpět do formy, využijte klidnější posilovnu na podzim a začněte znovu cvičit už před Vánoci. Budete tak moci lépe připravit své tělo na zimní měsíce, kdy budete častěji trávit čas v uzavřených prostorách, a na vánočních večírcích se budete moci pochlubit dokonalým tělem.

Naberte síly a hurá do toho

Že jste po letním intenzivním řádění unavení a chcete si na podzim trochu odpočinout a nabrat síly? Zkuste obnovu vaší energie trochu urychlit pomocí ženšenu a podzim využít jako bonus pro vaše tělo. Tak co? Už přemýšlíte nad tím, jak zhubnout břicho a vyrýsovat na něm pekáč buchet?

Při hubnutí je důležitý pitný režim

Alespoň 2 litry nealkoholických tekutin denně by měl vypít každý a to nejen na podzim. Pokud se snažíte zhubnout, měli byste příjem tekutin ještě mírně navýšit. Do pitného režimu se ale nepočítá káva ani alkohol, protože mají diuretický účinek a mohou vést naopak k dehydrataci. Co však přispívá k dennímu příjmu tekutin, je čaj. Kvalitní zelený, bílý nebo Pu-erh čaj nejen zahřeje vaše tělo, ale také podpoří spalování tuků. Podobným způsobem působí také guarana, která vám pomůže zrychlit metabolismus. I tu si můžete rozmíchat ve vodě a připravit jako nápoj. Pokud si ji tedy pořídíte ve formě prášku. Kromě prášku však můžete sáhnout i po guaraně ve formě tablet. Tu si sebou můžete vzít prakticky kamkoliv, do práce, na výlet, na dovolenou a mít tak neustále k dispozici svůj zdroj energie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..