Jak vyřídit výkup aut v Praze?

Koupili jste si nové auto, ovšem nemáte vyřešené to staré? Přijde vám, že má už malou hodnotu, nebo se vám prostě nechce dávat inzerát a zdlouhavě řešit komunikaci a prohlídky se všemi zájemci? Obraťte se na společnost, která se zabývá výkupem aut. Nabídne vám dobrou cenu, auto si odveze a zbaví vás veškerých starostí.

Na výkup aut v Praze se specializuje společnost ZAHOTOVÉ. Jak název napovídá, za váš vůz vám dá peníze v hotovosti na ruku. Celý výkupní proces je u nich velmi rychlý, nečeká vás žádné zbytečné papírování.

Vykupují auta v jakémkoliv stavu. Opravdu jakémkoliv

Auto, kterého se chcete zbavit, už není zrovna v dobrém stavu? Je bourané? Má hodně najeto? Nebo jde dokonce o vrak? Nic z toho není překážkou, společnost ZAHOTOVÉ vykupuje vozy v jakémkoliv stavu a přebírá záruky na technický stav. Když od vás auto jednou koupí, jde o hotovou věc, nemusíte se bát žádných reklamací. Naproti tomu, jakmile prodáte auto soukromé osobě, ještě se vám může stát, že si kupující po dvou týdnech bude stěžovat. Velmi těžko se pak dokazuje, jestli daná závada na autě už byla, nebo ji způsobil kupující. Vyhněte se těmto dohadům, výkup aut je mnohem bezstarostnější.

Nechte si ocenit váš vůz předem

Vrtá vám hlavou, kolik byste asi dostali za vaše auto? Zeptejte se. Stačí vyplnit formulář na webu Zahotove.cz, co nejpravdivěji popsat stav vozidla a přidat fotografie. Čím lepší popis poskytnete, tím přesnější cenový odhad obdržíte.

Bude-li se vám nabízená cena líbit, pouze se dohodnete, kdy za vámi zástupce společnosti dojede. Zdarma dojede kamkoliv po celé Praze, dokonce i po celé ČR, a také zajistí odvoz vozidla, i nepojízdného. Samotný výkup už je jen formalitou. Odborník auto prohlédne a potvrdí, případně mírně upraví cenu podle skutečného stavu vozu. Sepíše s vámi smlouvu, dohodne, kdy auto odveze a je vyřešeno. Rychle, bez starostí a s odbornými radami, jak zrušit pojištění apod. Výkup vozů v Praze už nemůže být jednodušší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..