Chcete si odpočinout? Zavítejte do privátního wellness centra

V současném uspěchaném světě není vůbec jednoduché dopřát si alespoň nějaký odpočinek, přitom tělo potřebuje relaxovat, aby se zregenerovaly všechny důležité orgány. Jestliže se vám začaly objevovat zdravotní problémy, zřejmě za nimi stojí neustálý stres z práce a nekonečný shon. Právě z daného důvodu byste si měli vymezit několik dnů na wellness procedury, ovšem najít takové zařízení, které by vám poskytlo vskutku kvalitní služby, není vůbec jednoduché. V následujících řádcích vám proto představíme jedno pražské wellness centrum v samotném srdci Karlína.

Praha je doslova posetá různými podniky a zařízeními lákajícími na odpočinek a relaxaci, nicméně úroveň je většinou trýznivá a nakonec služba zklame vaše očekávání. Jestliže chcete takovému zklamání předejít, nabízí se vám Satori Spa, což je privátní wellness Praha, kde odložíte starosti a únavu, zharmonizujete tělo i duši.

Doteky lidských rukou vás provázejí od počátku zrození

Snad nenajdete člověka, jenž by neměl rád lidské doteky. Od narození vás doprovází, nejprve vás uklidňovalo, když vás hladila maminka, posléze přítelkyně, manželka. Hřejivé doteky vám však může dopřát i masérka či odbornice na různé wellness procedury. Uvolněte se, nechejte se hýčkat.

Privátní wellness centrum má připravenou celou řadu služeb. Přijdou si na své jak milovníci masáží, tak i příznivci rituálů.

Jaké masáže na vás čekají?

Pokud byste chtěli napjatým svalům alespoň trochu ulevit, není nic jednoduššího než se svěřit do rukou masérky, respektive maséra. Vybrat si můžete z několika druhů masáží – částečná, reflexní masáž chodidel, Breussova, s lávovými kameny, relaxační, sportovní a podobně.

V případě, že vás zaujaly spíše rituály, tak se můžete těšit na levandulový ráj, sen jižních moří, růžový sen či rašelinovou proceduru. Více informací najdete na https://www.satorispa.cz/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..