Začněte rekonstrukci bytu výměnou podlahy

Žádná dlažba nevydrží věčně, zvlášť v místech, kde hrozí větší riziko jejího poničení. Stačí, aby na ni nechtěně spadl těžký předmět, kus se jí uštípne a podlaha již nevypadá tak pěkně. Nebo se mohou začít dlaždice odlupovat a to už pak nezbývá nic jiného, než zkusit dlaždice znovu nalepit a pokud ani to nepomůže, tak vyměnit celou podlahu. Jestliže se rozhodneme, že místo dlažby zvolíme jiný typ podlahy, například plovoucí laminátovou podlahu nebo linoleum, bude zapotřebí, aby povrch, na který se bude nová podlaha pokládat, byl dokonale rovný. Po odstranění dlažby bychom jen těžko docílili rovného podkladu pro podlahu, proto by bylo nejvhodnější srovnat její povrch pomocí nivelační vrstvy.

Položit ji můžete pouze na rovný povrch

Rádi byste měli celou podlahu hotovou co nejdříve, proto byste nejraději objednali řemeslníka, který bude schopný přijet ve velmi brzkém termínu. Takové přání vám může v Praze splnit společnost Rekonstrukce bytu Praha a v Brně zase její odnož, Rekonstrukce bytu Brno, se kterou často spolupracuje a se kterou má společnou síť kvalitních dodavatelů.

drevenapodlaha

Pro její pracovníky není problém přijet i k takové, zdálo by se, malé zakázce. Ale kromě úplných nebo částečných rekonstrukcí bytů a interiérů nabízí jednotlivě velké množství služeb menšího rozsahu. Mezi ně lze zařadit i vyrovnání podlahy pomocí nivelační hmoty. Sypká směs se rozmíchá ve vodě, nanese se na nerovný povrch a vytvoří na něm po vyschnutí pevnou, zcela rovnou vrstvu. Pokud byste měli zájem, mohou také pracovníci společnosti Rekonstrukce bytu Praha vaši novou podlahu položit. Vše zvládnou rychle a ve vysoké kvalitě, podlaha bude rovná a společnost na provedenou práci poskytuje 48 měsíců záruku. Pokud se během ní neprojeví zjevné vady, vydrží již podlaha ve stejném stavu do té doby, dokud se neponičí mechanicky. Podrobné informace, včetně ceny za poskytovanou službu, se dozvíte na telefonní lince společnosti Rekonstrukce bytu Praha, která je uveřejněná na jejích internetových stránkách, nebo můžete svoje dotazy zaslat na email společnosti. Její pracovníci na ně velmi pohotově odpoví.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..