Přizvěte si k montáži nového nábytku hodinového manžela

home-handyman Zakoupili jste si nový nábytek do ložnice, ale když vám jej přepravce dovezl, nemohl provést jeho montáž, protože ještě nebyla úplně hotová podlaha v místnosti, do které se měl nastěhovat. Původně jste počítali s tím, že hotová bude, ale její pokládka se zpozdila, termín přepravy jste již měnit nechtěli, proto dopravce pouze nábytek přivezl rozložený v několika krabicích a vy jste jeho montáž odložili na pozdější dobu. Mezitím se podlaha v budoucí ložnici dokončila a doladili jste poslední detaily. V tomto okamžiku je již možné smontovat nábytek a nastěhovat jen na místa, která jste si předem zvolili.

Od hodinového manžela se můžete lecčemu přiučit

Nábytek je rozložen do velkých tabulí, které jsou těžké, a navíc jste nikdy předtím žádnou zkušenost s montáží nábytku neměli. Proto jste se rozhodli pozvat do vašeho bytu někoho, kdo by to zvládl za vás a od koho byste se mohli pro příští nákup nábytku přiučit a již si jej smontovat sami. Protože je pravda, že tato práce není nikterak složitá, jen zabere víc času tomu, kdo ji provádí poprvé. Záleží také na tom, jak kvalitní je návod, podle kterého se má při montáži nábytku postupovat.

stena

Na internetu jste objevili společnost Hodinový manžel Praha, která nabízí o dost výhodnější ceny, než společnosti ostatní. Jste z Prahy, takže to k vám její pracovník nebude mít daleko. Po telefonu jste si sjednali schůzku, dozvěděli jste se poměrně rychle také cenu, kterou za montáž zaplatíte, a při tom všem na vás byli pracovníci společnosti milí a ochotně odpověděli na všechny vaše dotazy. Na něco jste ale přece jen zapomněli, poslali svůj dotaz pomocí emailu a během chvíle jste měli odpověď na svém emailovém účtu. Takovou rychlost jste vůbec nepředpokládali. Montér ze společnosti Hodinový manžel Praha přijel přesně na čas, na který jste se domluvili, a hned se pustil do práce. Společně jste ze sklepa vynosili všechny krabice s díly, vybalili je a pak se pustili do montáže. Díky vaší spolupráci mohl přijet pouze jeden pracovník a montáž proběhla velmi rychle. Při tom jste zjistili, že smontovat nábytek není nijak složité a příště se do montáže pustíte sami. S prací montéra ze společnosti Hodinový manžel Praha jste ale byli velmi spokojení, proto služby této společnosti budete vřele doporučovat i ostatním, kteří by o ně projevili zájem. Hodinový manžel nabízí mnohem širší škálu služeb, od služeb úklidových, přes mytí oken v Praze až po montážní a instalační práce.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..