Deskové hry jsou dokonalý způsob, jak se sblížit s vašimi dětmi. Jaké stojí za to?

Snažíte se nějakým způsobem přežít zdlouhavé zimní večery, když je venku tma a mráz? Nechcete, aby si každý člen rodiny zalezl sám do postele s mobilem? V tom případě řekněte své drahé polovičce i dětem, že si jdete zahrát zábavnou deskovou hru. Jakou si rozhodně užijete?

Pro rodiče a menší děti

Nejdříve se podíváme na společenské hry pro rodiče s menšími ratolestmi na prvním stupni základní školy. Díky vhodně zvolené variantě se nejen sblížíte se svými dětmi a zažijete spoustu srandy, ale zároveň je i naučíte logickému/kritickému myšlení a rozvinete jejich schopnosti.

Máte-li zrovna spoustu energie, určitě si nenechte ujít populární Activity Junior. V této hře jde o to, že si vylosujete kartičku s určitým slovem, které následně musí parťák z vašeho týmu uhádnout (kartičku vidíte jen vy). Vy se mu pokusíte správně napovědět s pomocí mluvení (nesmíte vyslovit dané slovo), kreslení, nebo pantomimy.

Pro rodiče a starší děti

Máte-li už trochu starší děti (okolo patnácti let a výše), rozhodně si můžete dovolit složitější hlavolamy. V žádném případě si nenechte ujít geniální hry od značky Exit. Jedná se o jakýsi mix dobrodružných/detektivních/hororových únikovek s nádherným zpracováním. Dočkáte se spousty lehčích i složitějších hádanek, interaktivních papírových pomůcek a propracovaných příběhů. Jasná volba pro zimní večery!

Kde vlastně najdete jak Activity, tak i Exit únikovky a bezpočet dalších zábavných her pro rodinu? Největší výběr a nejnižší ceny vám samozřejmě poskytnou specializované e-shopy. V tomto ohledu je dobrou volbou hlavně online obchod Bambule, který vám asi nemusíme představovat. Přece jen se bavíme o jednom z nejznámějších hračkářství u nás. Jeho webovky najdete pod výše vloženým odkazem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..