Jak fandit stylově

I když aktivně se věnuji jen cykloturistice, neznamená to, že nesleduji pasivně jiné sporty. Prim samozřejmě hraje cyklistika a nevynechám jediný přenos Tour de France nebo Vuelty, nebo alespoň záznam po návratu ze zahrady. Mám taky svůj oblíbený fotbalový tým na domácí i mezinárodní úrovni a baví mě i motoristické sporty. Svoji příslušnost ke konkrétnímu táboru fanoušků dávám patřičně najevo.

Nechci se dostávat do sporů, jestli je lepším klubem Sparta nebo Bohemka, zda dává více gólů Baník Ostrava či Plzeň, zda-li má víc fanoušků Slavia. Proto nenapíšu, který klub je mým oblíbeným. Ale když sleduji zápas spolu s přáteli, nejde to bez fandovského trika ve správných barvách, jako je například červené AC Sparta. Samozřejmě že v partě nefandíme všichni jednomu klubu, každý z kámošů má jiného oblíbence, ale fandíme sportovně, nejsme žádní chuligáni a i když ten náš klub prohrává, uvědomujeme si, že fotbal je jen sport a nejde o život. I když vítězství „našich“ nás vždy potěší.

Kromě trika nebo kšiltovky se dá ukázat, komu budete fandit, celou řadou oděvů nebo doplňků. Šály, mikiny, pláštěnka do deště… Že je fotbal vaším sportem číslo jedna dáte najevo nejen na stadiónu, ale i v běžném životě. Vázanka s logem vašeho klubu se na všechny příležitosti asi hodit nebude, zato peněženku budete používat jako každou jinou.

Celý fanshop je plný fandovských oděvů, doplňků a předmětů se sportovní tématikou s logy nejen českých klubů, ale i zahraničních. A nejen fotbalových. Na každý sportovní přenos doma nebo v oblíbené hospůdce tak přijdete dokonale vybaveni. A to nemluvím o zážitku přímo na stadionu.

Nákupem těchto oděvů a předmětů podporujeme přímo svůj oblíbený klub stejně tak, jako zakoupením vstupenky nebo permanentky. Jestli jste Ostravák nebo Plzeňák, fandíte jednomu z pražských klubů nebo vaše srdce bije pro úplně jiný tým, své sympatie vždy dáte najevo správným dresem, kšiltovkou nebo bundou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..