Když se vaším koníčkem stane hokej, pouhé brusle vám nebudou stačit

Hokej nepatří mezi nejlevnější koníčky. Nemyslím teď ten, když si sedneme před televizi a pasivně se koukáme na hokejové přenosy. Pokud se ale pro tento sport rozhodne naše ratolest, nebo se mu jako koníčku věnujeme třeba s přáteli, musíme investovat do základního vybavení. A nejsou to rozhodně pouze brusle a hokejka.
 

Základem hokejového vybavení jsou dobré brusle

Pokud vaše dítě projeví zájem o hokej, potřebuje se naučit nejdříve perfektně bruslit. Hokejové přípravky běžně na brusle postaví již tříleté a čtyřleté děti. Čím dříve děti s bruslením začnou, tím větší náskok budou mít před ostatními. Zatímco nezkušení bruslaři budou v pěti až šesti letech řešit techniku bruslení, zkušení se již budou moci soustředit na samotnou hru. Velký náskok dají malému hokejistovi kvalitní brusle. I dětské a juniorské brusle by měly být rozhodně od prověřené značky, která ví, jaké vlastnosti mají mít právě hokejové brusle.

Dobrá hokejka – to je dobrá hra

Poznáte to i jako amatér, který má hraní hokeje za svého koníčka. S dobrou hokejkou snadněji uhlídáte puk, máte lepší mušku i větší ránu. Profi hokejka patří i do rukou malých začínajících hráčů. Hokejky Bauer prošly letitým vývojem i ostrým testováním nejednou hokejovou hvězdou. Vybrat si lze hokejky pro praváky i pro leváky.

Chrániče nesmí omezovat

Mnoho malých nadějných hokejistů na hokej zanevře i kvůli nevhodné hokejové výbavě. Pro ostrou hru, ale i tréningy, jsou zapotřebí chrániče. Rozhodně však nejsou všechny stejně kvalitní. Pouze ty, které neomezují, ale současně dokonale chrání, nabízí možnost hry, která baví. I v tomto případě platí, že je to právě dobrá hokejová výbava, která dává vaší ratolesti náskok před ostatními malými hráči. Kompletní chrániče pro hokej v top kvalitě nabízí firma Bauer. V e-shopu, ale i u různých prodejců, lze zakoupit kvalitní helmy, rukavice, chrániče na holeně, lokty, ramena, suspenzory a další hokejovou výbavu této prestižní značky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..