Vystěhování starých věcí z chalupy nemusí nutně znamenat jejich likvidaci

Mít vlastní chalupu je snem mnoha lidí, kteří celý svůj život bydlí v bytových nebo panelových domech. I vy se mezi ně můžete řadit, a protože již nechcete trávit volné dny a víkendy na výletech nebo dlouhým dojížděním na procházky v přírodě, splníte si také svůj sen a chalupu si koupíte. Budete to mít do přírody kousek, na procházku se můžete vydat hned pěšky a na sbírání hříbků budete mít mnohem víc času, než jste měli doposud. Chalupu jste si koupili pěknou, stačí jen ty nejnutnější opravy a můžete se nastěhovat.

Jejich část může odkoupit stěhovací společnost

Než se ale budete moct pustit do práce, budete muset vyklidit všechny věci, které po předchozím majiteli v chalupě zůstaly. Některé pěkné kousky nábytku si ponecháte, ale co se zbylými věcmi, které nevyužijete? Chvíli jste brouzdali na internetu a do oka vám padla nabídka jedné ze stěhovacích společností, a to Stěhování Brno. Za rozumné ceny nabízí vyklízení sklepů, půd, domů a bytů a likvidace pozůstalostí. To je přesně to, co hledáte.

vpokoji

S pracovníkem společnosti si nejprve sjednáte schůzku a on se dostaví v předem dohodnutém termínu do vaší chalupy. Projde všechny místnosti a důkladně zváží, který majetek by mohla společnost odkoupit a který zlikvidovat. Pokud si majitel najde kupce, který by měl o část věcí zájem, může je pracovník společnosti Stěhování Brno naložit a odvézt k němu. Zbytek buď odkoupí, nebo odveze do bazaru, který si klient určí, nebo je zlikviduje. Některé druhy materiálů společnost vykupuje, jde především o kovy, dřevo, papír a domácí spotřebiče. Zbytek odváží do ekodvora, na skládku, do spalovny nebo k recyklaci. Ve vaší chalupě zůstanou již jen věci, které jste v ní chtěli ponechat a s chutí se můžete pustit do oprav. V případě, že jste byli se službami společnosti Stěhování Brno spokojení, můžete je využít i při dovozu nového nábytku na chalupu. Oblíbené je nakupování přes internet a vy se výběrem nemusíte zabývat pouze v Brně a jeho okolí, v Praze jsou nabídky také velmi zajímavé. Brněnská společnost spolupracuje se společností Levné stěhování Praha, proto při stěhování nábytku nebo ostatních věcí můžete ušetřit podstatnou část nákladů, než když byste si na stěhování objednali některou z konkurenčních stěhovacích společností v Praze.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..