Nenechte si ujít zimu v Beskydech! Kam vyrazit a kde se ubytovat

Toužíte po romantické dovolené, kde budete obklopeni jen českou přírodou? Představte si, že si užíváte bublinky ve vířivce a koukáte z okna na zasněženou zimní krajinu po boku své drahé polovičky uprostřed ničeho, prakticky mimo civilizaci. Jen vy dva, divoké lesy a majestátné hory. A co když vám někdo řekne, že nemusí zůstat jen u představ! Takovou pohádku totiž můžete prožít na vlastní kůži přímo v našich překrásných Beskydech!

Luxusní ubytování v chráněné krajinné oblasti

Je libo ubytování ve vlčím doupěti, medvědí skále nebo třeba v jezevčím brlohu? Nebojte, nikdo vás nepožene do zvířecích příbytků. Řeč je o dřevěných chaloupkách, které ve svém srdci ukrývají kouzelné Beskydy – luxusní ubytování, kde vám poskytnou veškerý komfort, jejž pro romantický pobyt v přírodě potřebujete. Kromě nekonečného klidu a všudypřítomné flory a fauny si zde můžete dopřát také příjemné wellness. Po dlouhé zimní procházce málokdo odolá možnosti zrelaxovat se ve finské sauně a smočit unavené nohy v moderní jacuzzi. Nechte své tělo i mysl hýčkat, zasloužíte si to! Ubytování si můžete jednoduše zamluvit na stránkách chaticka.eu.

Kam v Beskydech na výlet

Beskydy jsou vyhledávanou turistickou oblastí pro svůj unikátní krajinný ráz, rostlinné bohatství a rozmanitou faunu. Milovníci turistiky a přírody si tento kraj zamilují a budou se sem vždy rádi vracet. Nachází se zde rozsáhlá síť přírodních rezervací, která ročně láká k návštěvě tisíce turistů. Mezi nejoblíbenější lokality patří areál Pustevny, jenž je známý svými unikátními lidovými dřevěnými stavbami, nebo horské sedlo Bumbálka. Najdete tu ale mnoho dalších krásných a zajímavých míst jako stvořených pro výlet. Nenechte si ujít například historický skanzen v Rožnově pod Radhoštěm či známý hraniční přechod Jablunkov – nejvýchodnější město v České republice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..