Originální oblečení díky potisku

Originalita se dnes sice cení, nicméně to neznamená, že musí být za všech okolností drahá. Pokud třeba toužíte po vlastním jedinečném oblečení, ale nemůžete či nechcete platit za krejčího, je možné na to jít trochu od lesa, a sice pomocí potisku.

Domácí potisk nebývá nic moc

Oblečení se dnes vyrábí ve velkém, převážně v Číně, ovšem i tak můžete snadno narazit na lidi, kteří mají na sobě úplně stejné triko, kalhoty nebo mikinu jako aktuálně vy. Někdy takové setkání může působit i trapně. Abyste se tomu vyhnuli, tedy alespoň částečně, můžete vyzkoušet potisk.

Není potřeba za něj platit, jelikož vybavení pro jeho realizaci má doma skoro každý, nicméně se tento způsob příliš nedoporučuje. Výsledky totiž nebývají zrovna valné.

Víceméně stáčí mít jen základní PC, tiskárnu, ideálně barevnou a nažehlovací papír. V základním Windows editoru si nakreslíte obrázek či logo, které chcete nosit, vytisknete na nažehlovací papír a tento zázrak pak obtisknete na tričko, mikinu či jakékoliv jiné oblečení.

Jednoduché, levné a obvykle také špatné. Nažehlovací potisk tohoto typu může za jistých hodně příznivých okolností vyjít, avšak dlouho na textilu nevydrží. Nejpozději po prvním vyprání bude pryč. Chcete-li něco kvalitnějšího, zadarmo to nepůjde.

Profesionální práce vypadá daleko lépe

Zajděte si do e-shopu typu Moje triko, kde si můžete snadno vytvořit motiv přesně podle svých vlastních představ, případně si ho lze vyrobit již předem a pak jen jednoduše nahrát. Jedná se o záležitost maximálně na několik minut.

Je možné si vybrat z celkem široké plejády oblečení všech možných i nemožných barev a velikostí. Jedná se o cenově přijatelný, avšak zároveň kvalitní textil, na který potisk skvěle padne.

Když nechcete nic extra vymýšlet, není problém dát přednost již vytvořeným šablonám, z nichž mnohé vypadají opravdu dobře. Pánská i dámská trička s potisky jsou krom jiného třeba ideálním dárkem, případně je možné je použít jako firemní stejnokroje na léto. Stačí jen přidat odpovídající logo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..