Pořádné zabezpečení domu

Jste často pryč z domu? Chcete mít klidné spaní, i když je váš dům prázdný? Kromě pořádných dveří a oken potřebujete i elektronické hlídací systémy. Pak můžete odjet na dovolenou v létě i zimě nebo na prodloužený víkend bez obav, že se vašemu domu něco stane v době vaší nepřítomnosti. Co vše dokáže elektronika ohlídat?

Na centrální jednotku lze připojit různé senzory. Záleží od toho, které části domu chcete ohlídat. Na okna i dveře se montují senzory signalizující jejich otevření, ale taky snímače detekující roztříštění skleněných výplní. Tak máte jistotu, že přes ně se do domu žádný zloděj nedostane nepozorovaně. Pokud ho neodradí bezpečnostní dveře a jejich silné kování, ostrá siréna ho rozhodně vyplaší a upozorní na jeho činnost.

Součástí zabezpečení domu jsou i pohybové senzory. Využijete je v odlehlé části zahrady nebo v kůlně. Doplní je snímače překonání plotu. Nedílnou součástí ochrany vašeho domova jsou i kamery a záznamové zařízení. To vše propojené s centrální jednotkou vytváří ucelený bezpečnostní systém.

zloděj

Narušení bezpečnosti je signalizováno nejen na váš mobil, ale informaci dostane i zásahová služba. Pokud jste alarm spustili omylem, poplach lehce odvoláte. Pokud jste na horách, zásahovka vše vyřeší za vás.

Současné nástroje na zabezpečení domu jsou natolik modulární, že nezáleží na tom, jak velký objekt chcete střežit. Dodavatelé vám dokáží napojit tolik různých senzorů, kolik je potřeba, ať máte malý dvorek nebo velký pozemek nepravidelného tvaru. Ať bydlíte v bungalovu nebo rozsáhlé vile. A stejným systémem dokážete zajistit bezpečnost i vaší víkendové chalupy. I když ji na podzim zazimujete, až do jara nemusíte mít o ni obavy.

Pořádný plot i bezpečnostní dveře dnes už na ochranu vašeho bydlení bohužel nestačí. Když je zkombinujete s elektronickými bezpečnostními systémy, můžete se cítit ve svém domě jako ve svém hradě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..