Sportovní televize

Mám rád sport. Dokonce žiji sportem. Do práce chodím, protože musím. Protože tam vydělávám peníze na to, co mě dělat baví. A baví mě sport. Takže jezdím na kole, hraji s kamarády fotbal nebo si jdu občas zaběhat. A když se vrátím zpátky domů, o sport se nepřestávám zajímat.

Horká sprcha ze mne smyje pot a prach, občas i bláto, ale dobrá nálada mi zůstává. A nechci si ji kazit stupidními programy nebo televizním zpravodajstvím, politika mě nezajímá. Hledám televizní sportovní přenosy. Čt4 nebo i jiné.

Tak jako mobilní operátoři se předhánějí, kdo vám dá lepší a výhodnější nabídku, tak stejně vnímám reklamu na různé satelitní a kabelové společnosti. Jenže já nechci platit všelijaké balíčky a mít stovky programů. Nezajímají mě, nemám na ně čas. A už vůbec mě neláká každou chvíli shánět nový box anebo přelaďovat stanice, jako si stěžují mí sousedé. Hledám pohodlný způsob jak se doma zabavit a podívat se na zajímavé sportovní klání.

sport

Protože mým koníčkem není jenom sport, ale také počítače a na internetu jsem jako doma, přešel jsem k sledování sportu právě přes internet. Když je přenos na Čt4 online ze sportu, který mě baví, pustím si počítač a bavím se. Navíc mám tady na výběr více kanálů, mohu si vybírat. A v neposlední řadě, když jedu na dovolenou nebo na několikadenní výlet a mám s sebou notebook, nemusím se vzdávat sledování sportu po návratu do hotelu nebo chaty. Internet je dostupný dnes prakticky všude a nemusí mě trápit, jakou kabelovku mají v hotelu a které kanály zapojené mají anebo ne. Já mám u sebe všechny své oblíbené televize a nemusím se omezovat.

Internet má sílu měnit naše návyky. Když nabízí jednodušší způsob jak se dostat k sledování sportovních přenosů, nemohu mít nic proti. Když se vrátím z výletu na kole, či odpočívám po fotbálku s kamarády, ČT4 je mým společníkem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..