Vytvořit si webové stránky můžete i sami. Programování nemusíte umět

V současné digitální době se bez webových stránek neobejde ani drobný podnikatel či řemeslník. Pokud však nemáte možnost investovat desetitisíce korun do internetových stránek na míru, nemusíte. Stačí vyhledat speciální nástroje, prostřednictvím nichž si vytvoříte firemní prezentaci, aniž byste znali programovací jazyky, kódování, stylování a další odbornosti.

Internet je plný takových služeb, tak jak vybrat tu správnou, která vám bude vyhovovat ve všech směrech? Jelikož vám chceme usnadnit hledání, představujeme vám portál eStranky, kde si snadno a rychle vytvoříte vlastní web i bez toho, abyste znali grafické programy, kódování, JavaScript, HTML a další.

Co vám eStranky nabízí?

Sice to není web na míru, nicméně svému účelu dokonale poslouží. V nabídce máte více než 35 šablon, přičemž 15 z nich je naprosto zdarma. Stačí si vybrat tedy takovou, která se vám nejvíce zamlouvá svým designem. Jakmile zvolíte konkrétní šablonu, můžete se pustit do práce, plnit webovou stránku obsahem i obrázky, vytvářet menu, nahrát logo a podobně. V podstatě nezáleží na tom, jestli chcete pouze prezentaci své služby či svého produktu, blogu, portfolia, nebo e-shopu, protože všechno vám eStranky umožňují.

Tvorba webových stránek je jednoduchá

Co udělá člověk jako první, když zvažuje vlastní internetové stránky? Začne hledat programátora, grafika, respektive rovnou firmu nabízející danou službu. Ovšem tomu je nyní konec, protože eStranky mají předdefinované šablony, takže nemusíte platit drahého grafika. Stejně tak si veškerou práci odvedete sami, nahrajete si do webovek obrázky, jaké uznáte za vhodné, a podobně. Prostředí není o nic složitější než Word.

Od webových stránek vás dělí jen pár kroků. Prvně si musíte zaregistrovat stránku pod unikátním názvem, potom vás povede už intuice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..