Dokonalá káva z dokonalého kávovaru

salkakavy Moje slabost pro dobrou kávu je všeobecně známá. Vědí to i kolegyně v budově, kde máme své kanceláře. Takže když slečna právnička odvedle donesla do kanceláře nový kávovar, spolu s další kolegyní mě poprosili, abych jako muž, u kterého se předpokládá technická dovednost, jim ten kávovar uvedl do chodu. Odměnou za to mi byla milá společnost dvou příjemných dam a skvělá káva, kterou jsem si u nich „odpracoval“ 😉


Svou náklonnost k technice nepopírám, takže kočky přesně věděli, na co mě zlákat. Nejprve zajímavá mašinka a pak chutná odměna. Takže jsem si ten kávovar nejprve dobře prohlédl, dokud jsem se pustil do jeho zprovoznění. A podíval jsem si důkladně i návod, abych dívkám náhodou jejich nového pomocníka do kanceláře nepokazil. A tak jsem se dozvěděl, že přede mnou na stolku stojí dokonalý švýcarský kávovar Jura a musel jsem uznat, že je to skutečně precizní designový kávovar. Předchází ho vynikající spolehlivost a vyznačuje se komfortním ovládáním. Jediným dotykem připravil dokonalou kávu.

kavovar

Tento kávovar dokáže na jeden dotek připravit dvě cappucina nebo latte, ale vyznačuje se také možností naprogramovat si vlastní kávové nápoje. Takže automatické kávovary Jura nebudou nudit jednotvárnou chutí a každého svého hosta překvapíte jedinečnou chutí jeho osvěžujícího nápoje.

Zapojení kávovaru nebyl žádný problém, šlo to raz dva. Stačilo v podstatě připravit šálky a pak si vychutnávat spolu vynikající vůni i chuť. Ta káva byla tak dobrá, že jsem ještě několikrát otočil řeč na kávovar, takže jsem byl opět odpoledne pozván na šálek černého moku. Až jsem se rozhodl, že si podobný kávovar koupím i domů. I doma totiž pracuji hodně a nebudu přece dobrou kávu pít jen v kanceláři. Dopřeju si kávový zážitek vždy, když budu mít chuť. A vlastně ne jen, když pracuji. Skvělá káva ze skvělého kávovaru přijde vhod vždy.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..