Kam jít v Praze k veterináři?

Pokud hledáte lékaře pro svého domácího mazlíčka, můžete narazit na dva problémy. Buď mají všichni ve vašem okolí plno, nebo naopak přichází v úvahu několik různých ordinací a vy tápete v tom, kterou vybrat. Jestli ještě nejste rozhodnutí, určitě si prostudujte informace o pražské veterinární klinice Metropolevet, jež se nachází v Praze 9 na ulici Chlumecká. Prozradíme vám, proč byste měli zajít právě sem.

Veterinářem se většinou stane člověk, který zvířata miluje a dokáže s nimi zacházet. S příjemným přístupem ke zvířátkům se tedy setkáte ve většině ordinací. Co dál ale chtít?

Choďte k veterináři po práci nebo o víkendu

Když jste nemocní vy, můžete si vzít v práci propustku či neschopenku a zajít si k lékaři. Na nemocného domácího mazlíčka ovšem nikdo ohledy nebere. Proto má Metropolevet veterina Praha takovou ordinační dobu, abyste se sem mohli stavit i po práci. Ve všední dny ordinují denně od 9 do 21 hodin večer. A kdyby vás náhodou trápily nějaké potíže o víkendu, v sobotu a neděli je od 9 do 19 hodin k dispozici pohotovost. Navíc je pro klienty nachystán online objednávací systém, když se tedy předem objednáte na určitou hodinu, nebudete muset dlouho čekat.

Stomatologie i chirurgie, vše na jednom místě

Personál Metropolevet čítá celkem 6 lékařů a 3 veterinární sestry. V takovém množství lidí se už skrývá pěkná škála profesních dovedností. Na klinice si tedy poradí snad se vším včetně ortopedie, dermatologie, stomatologie, ultrasonografie či chirurgie. Ostatně, mají tady k tomu spoustu přístrojů, například digitální rentgen, moderní operační sál s inhalační anestézií či ultrazvuk s barevným dopplerem. Nechybí ani vlastní laboratoř.

Ceník si prohlédnete předem

Kolik stojí očkování? Kolik byste zaplatili za kastraci a na jakou částku vyjde třeba vyšetření ucha? Všechno si prohlédnete v transparentním ceníku. Až vám lékař sdělí částku, nebudete překvapení. Praha veterinární klinika Metropolevet si zakládá na tom, aby klienti věděli, za co platí.

Líbí se vám takový přístup ke klientům? Pak víte, jakého veterináře v Praze si vybrat. Mimochodem, v Metropolevet ročně ošetří přes 11 000 domácích mazlíčků. Bude mezi nimi i ten váš?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..