Proč koupit matrace v akci

matracReklama na matrace se vás netýká až do doby, kdy se ráno poprvé vzbudíte s bolavým zády. Poprvé vás to překvapí, podruhé se divíte a potřetí si začínáte zvykat. Jen okolí si těžko zvyká na to, že jste celý den nevrlý, podrážděný, pomalý a nevýkonný. Že to nejste vy. Tehdy si uvědomíte faktor věku. Svého věku, i věku matrace, na které každý den spíte. Nastal čas problém řešit.


Protože zde nejde o bolavá záda. Přestože máme tendenci tu bolest podceňovat, myslet si, že nás bolí svaly a že „to přejde“, že je to jen z toho, jak jsme včera tahali těžké krabice do sklepa. Jistě, zvýšená fyzická námaha, na kterou nejsme zvyklí, nás může poznamenat únavou a případně bolestí. Ale bolavá záda ráno po probuzení jsou příznakem něčeho vážnějšího. Je to znak opotřebování naší páteře, která si neodpočine ani v noci, neboť leží na staré matraci, která jí neposkytuje požadovanou oporu. Je načase přiznat si pravdu a začít vážně přemýšlet, že vyměníme matrace, akce je správnou chvílí vyzkoušet změnu, změnu k lepšímu.

matrace

Pokud se o matrace zajímáte poprvé, trochu vás může zaskočit široká nabídka různých druhů a názvů, kterým napoprvé možná ani nerozumíte. Líná pěna, studená pěna, molitanové matrace, paměťová pěna. Je načase si cosi o matracích nastudovat a změřit si svou postel, abyste se zajímali o ten správný rozměr. Pak vybaveni informacemi o kvalitě spánku a jeho důležitosti pro tělesný i duševní odpočinek už nebude překvapením žádná akce, matrace si vyzkoušíte a koupíte ten správný rozměr.

Možná potřebujete vše vidět na vlastní oči, možná nakupujete raději přes internet. Když vejdete do prodejny, tam jsou všude samé matrace sleva i zprava, matrace široké i úzké, matrace vysoké a nízké. Když však doma na svou postel položíte nové matrace správné výšky a správného rozměru, hned druhé ráno se vzbudíte jako znovuzrození. Pak pochopíte, že o kvalitě spánku rozhoduje zejména to, na čem spíte.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..